איך לבחור אולם אירועים בירושלים?

 

בירושלים, העיר הגדולה, יש מגוון רב מאוד של אולמות אירועים וגני אירועים מהם תוכלו לבחור את האולם המתאים ביותר אליכם ואל האירוע שלכם. אבל ככל שהמגוון גדול יותר- כך קשה יותר לבחור. מאמר זה יפרט מספר שיקולים שצריך לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים אולם אירועים בירושלים.
 

התאימו את האולם את האורחים

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא כמה אורחים יש לכם, והאם כולם יוכלו להכנס אל האולם בצורה מרווחת. שאלו את בעלי האולם לכמה אורחים הוא מיועד. ישנם אולמות אירועים בכל גודל שתחפשו- מאולמות קטנים שיכולים להכיל כמה עשרות אורחים ועד לאולמות ענק שיכולים להכיל בנוחות מאות ואף אלפי אורחים. כמובן שלא כדאי לשכור אולם אירועים גדול מדי אם אין לכם הרבה אורחים, כיוון שאולם ריק יעלול ליצור הרגשה לא נעימה.

לגלריה שלנו: לחצו כאן
 

בנוסף, שימו לב אם לאורחים שלכם יש דרישות מיוחדות ואם לאולם יש מענה עליהן. למשל—אם חלק מהאורחים שלכם אוכלים רק מזון כשר למהדרין, או אם יש רבים מבין האורחים שהם צמחונים וטבעוניים. אמנם רבים מאולמות האירועים יכולים לספק מנות מיוחדות לאורחים אלה, אך זהו עוד פרט שיש לברר מראש ושיכול להוות שיקול בבחירת אולם האירועים המתאים.
 

אולם טוב יהיה גם נגיש לאורחים שלכם. אם רוב האורחים שלכם אינם אוהבים לנהוג למרחקים ארוכים או שהם נוהגים להשתמש בתחבורה ציבורית, בחרו באולם קרוב יחסית למוקדי תחבורה ציבורית בעיר.
 

התאימו את האולם לתקציב שלכם

אין צורך להוציא יותר ממה שיש לכם על אירוע, ובהחלט קיים מגוון רחב של אולמות אירועים במחירים שונים. לא כולם חייבים להתחתן באולמות בוטיק יוקרתיים. גם אולם אירועים רגיל, עם מעט קישוטים מושקעים, יכול להיות יפה מאוד ולהותיר רושם על האורחים שלכם.
 

בעת קבלת הצעת המחיר, חשוב מאוד לברר עם בעלי האולם מה בדיוק היא כוללת. האם תצטרכו לשלם על הבר בנפרד? האם המחיר כולל גם את שירותי התקליטן של האולם? לא בכל אולם הדברים הללו זהים, וחשוב מאוד לברר אותם כאשר משווים בין הצעות מחיר של אולמות שונים.

 

אופוריה, ירושלים גנרל קניג פייר 39 | טלפון:02-6799949

 אולמות אירועים בירושלים  |   אופוריה